Kontakt

Anndora

LOKALIZACJA

Salon:
al. 29 Listopada 149
31-406 Kraków
Tel.: +48 12 34 53 828
e-mail:
Anndora@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8.00-19:00
sobota: 8:00-14:00

Serwis:
al. 29 Listopada 149
31-406 Kraków
Tel.: +48 12 34 53 829
e-mail:
Serwis.Anndora@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-19:00
sobota: 8:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Anndora Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 182 w Bukowinie Tatrzańskiej. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Bez tytu u

Tomasz Dutka

Kierownik salonu

telefon
+ 48 12 658 55 99

e-mail
tomasz.dutka@salonmazda.pl

Bez tytu u

Paulina Król

Specjalista ds. rozwoju i sprzedaży

telefon
+ 48 607 588 663

e-mail
paulina.krol@salonmazda.pl

Bez tytu u

Dominika Jaszek

Specjalista ds. rozwoju i sprzedaży

telefon
+ 48 603 948 404

e-mail
dominika.jaszek@salonmazda.pl

Bez tytu u

Bartłomiej Leśniak

Specjalista ds. rozwoju i sprzedaży

telefon
+ 48 725 262 706

e-mail
bartlomiej.lesniak@salonmazda.pl

Bez tytu u

Maciej Siadek

Specjalista ds. rozwoju i sprzedaży

telefon
+ 48 609 231 701

e-mail
maciej.siadek@salonmazda.pl

Jakub Żak

Specjalista ds.rozwoju i sprzedaży

telefon
+48 661 494 666

e-mail
jakub.zak@salonmazda.pl

Artur Nowak

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

telefon
+ 48 725 272 338

e-mail
artur.nowak@salonmazda.pl

Bez tytu u

Paweł Niedźwiecki

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

telefon
+ 48 607 170 788

e-mail
pawel.niedzwiecki@anndora.pl

Tomasz Pieczonka

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

telefon
48 607 170 788

e-mail
tomasz.pieczonka@anndora.pl

Bez tytu u

Magdalena Dutka

Specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

telefon
+ 48 607 170 788

e-mail
biuro.mazda@anndora.pl

Bez tytu u

Mirosław Damczyk

Kierownik serwisu

telefon
+ 48 12 658 96 58

e-mail
miroslaw.damczyk@salonmazda.pl

Bez tytu u

Marcin Rzemiński

Doradca serwisu

telefon
+ 48 725 262 712

e-mail
marcin.rzeminski@salonmazda.pl

Bez tytu u

Mirosław Pabiś

Doradca serwisu

telefon
+ 48 12 658 96 59

e-mail
miroslaw.pabis@anndora.pl

Damian Cicirko

Specjalista ds. gwarancji

telefon
+48 725 272 011

e-mail
damian.cicirko@anndora.pl

Bez tytu u

Marek Fedko

Specjalista ds. napraw blacharsko-lakierniczych

telefon
+ 48 725 262 743

e-mail
szkody.krakow@anndora.pl

Magdalena Opalska

Recepcja serwisu

telefon
+ 48 725 273 608

e-mail
magdalena.opalska@salonmazda.pl

Grzegorz Winiarski

Doradca serwisu

telefon
+48 12 658 96 59

e-mail
grzegorz.winiarski@salonmazda.pl

Patryk Job

Specjalista ds. gwarancji

telefon
+ 48 725 272 019

e-mail
patryk.job@anndora.pl

Bez tytu u

Agata Ptak

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

telefon
+ 48 12 658 66 80 , + 48 12 345 38 28 , 725 272 002

e-mail
czesci@salonmazda.pl

Piotr Harnik

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

telefon
+48 12 658 66 80 , +48 12 345 38 28 , 725 272 002

e-mail
czesci@salonmazda.pl

Adrian Gurgul

Specjalista ds. części zamiennych i akcesoriów

telefon
+ 48 12 345 38 28 , 725 272 002

e-mail
czesci@salonmazda.pl


Mapa dojazdu do salonu