Serwis

Gwarancja producenta

Przy zakupie nowej Mazdy dostajesz kompleksową gwarancję producenta. Obejmuje ona:

  • Gwarancja jest ważna przez 36 miesięcy lub 100.000 km przebiegu, w zależności, co nastąpi wcześniej lub przez 1 rok bez ograniczeń przebiegu.
  • Gwarancja na lakier i korozję powierzchni jest ważna przez 36 miesięcy lub 100.000 km przebiegu, w zależności, co nastąpi wcześniej.
  • Oryginalne części i akcesoria Mazdy objęte są gwarancją przez 12 miesięcy od daty zakupu.
  • Gwarancja na perforację obejmuje perforację blach nadwozia na skutek korozji i wynosi niezależnie od przebiegu 12 lat (144 miesiące).

Otrzymujesz również bezpłatne uczestnictwo w programie Mazda European Assistance obejmującym:
- Pomoc w razie awarii mechanicznej, elektrycznej lub spowodowanej wypadkiem, przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, w miejscu zamieszkania lub poza nim.
- Pomoc, jeśli Twój samochód zostanie unieruchomiony przez "błąd kierowcy", taki jak zgubienie kluczyków, wyczerpanie paliwa itp.
- Pokrycie kosztów hotelu, przejazdu pociągiem lub przelotu samolotem.
- Holowanie pojazdu.
- Ogólnoeuropejski program dla samochodów osobowych w 32 krajach, który obejmuje przewóz samochodu, kierowcy i wszystkich pasażerów do miejsca zamieszkania.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Anndora Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 182 w Bukowinie Tatrzańskiej. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.