Serwis

Mazda Assistance: służymy pomocą

Mazda Assistance gwarantuje bezpieczeństwo i mobilność. Zapewniamy Państwu pomoc w przypadku awarii technicznej bądź unieruchomienia samochodu spowodowanego m.in. wypadkiem, przebiciem opony, brakiem paliwa, zatrzaśnięciem kluczyków.

Szczegółowy zakres świadczeń i zasady korzystania z programu zawarte są w broszurze Mazda Assistance, którą otrzymacie Państwo przy odbiorze swojej Mazdy.

Operatorzy centrum alarmowego Mazda Assistance dyżurują całodobowo pod numerem telefonu:

+48 (22) 205 50 30

Cena połączenia wegług taryfy lokalnej.

Mazda Assistance jest usługą świadczoną przez Europe Assistance Polska Sp. z o.o. na zlecenie Mazda Motor Poland.
Usługą są objęte samochody zakupione po 1 maja 2008 r. w sieci Autoryzowanych Dealerów Mazda Motor Poland.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Anndora Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kościuszki 182 w Bukowinie Tatrzańskiej. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.